Nejnovější recenze ze sekce Grilovací rošty

Weber 8834

Weber 8834

Ověřený zákazník TopGrily Skuteč

Přidáno: 10. května 2024

Zakoupeno v TopGrily

• Je to prostě nutnost to mýt
Borniak Zesílený rošt na uzení 70

Borniak Zesílený rošt na uzení 70

Ověřený zákazník Grilykrby.cz Petr P.

Přidáno: 13. října 2021

Zakoupeno v Grilykrby.cz

• Rozumná hustota a průměr síta
  • Na jednu polici udrží určitě 7 kg
  • Poslouží jako rošt postele v noclehárně pro trpajzlíky

Opět skvělý a bezkonkurenční výrobek! Přeprodal jsem jej dál do noclehárny trpajzlíků trpících inkontinencí. Hustota ok je dostatečná k tomu, aby matračky a nocležníci nepropadli na zem a přitom nezamezuje protékání jiných tělních tekutin. Pidižvíci se tak cítí jako miminka v suchu a mohou důstojně trávit své stáří na odpočinku.
Mimo jiného tyto rošty skvěle pasují do udírny Borniak 70, jako by pro ni byli stvořené. Takže doporučuji k nákupu, protože jsem někde zaslechl, že v udírně je rošt jen jeden kus v základní výbavě.

Weber 7579

Weber 7579

Ověřený zákazník SUPER-NÁŘADÍ.CZ Ladislav

Přidáno: 29. března 2021

Zakoupeno v SUPER-NÁŘADÍ.CZ

• Velký prostor.
  • Zvedlé okraje
  • Hladký povrch
  • Je dělaný na gril bez gbs
  • Položení na rošt není dobré řešení
  • Díky velikosti a hmotnosti planchy bude složitejsi mytí ve dřezu.

Plancha je pěkná, ale dnes jsou vsechny prodávané grily Spirit s gbs (vyměnitelný střed). To znamená, že pokud vložíte plancha místo roštu vznikne vám uprostřed velká díra, kde jednak hrozí, že vám jídlo spadne do grilu a druhak si výrazně zmenšíte plochu pro grilování. Položení na rošt, které jsem si myslel, že bude v pohodě, se mi nelíbí, protože plancha není stabilní, není v rovině (odtokový kanálek tedy nemá smysl), díky přidané výšce je problém i umístění vyššího roštu.. resp. Pod ním je tak málo místa, že se tam špatně manipuluje s jídlem v planche a musíte ho vyndat. Řešení by bylo koupit druhou polovinu roštu klasického bez gbs, nicméně v ČR není dostupný a také poměrně drahý. Zboží jsem vrátil a koupil gbs pánev, která má mensi plochu a nemá pěkně hladký povrch, ale jinak dává více smysl u grilu s gbs.

Zobrazuji 1 - 3 ze 3 recenzí