Grilovací rošt 58 x 30 cm

Produkt nemá žádné parametry.

• Zatím jsme grilovali jen jednou, byli jsme spokojeni
    • Rošt jsme použili na kotlík místo nerezového talíře

• je to přesně to, co jsem potřeboval

• Dobrá cena
    • Není co řešit

100% odpovídá předpokládaným požadavkům.

Produkt nemá žádné parametry.

Grilovací rošt menších rozměrů bez rukojetí z pochromované oceli Vám poslouží do Vašich krbů, grilů a ohnišť na grilování různých pochutin.

• Zatím jsme grilovali jen jednou, byli jsme spokojeni
    • Rošt jsme použili na kotlík místo nerezového talíře

• je to přesně to, co jsem potřeboval

• Dobrá cena
    • Není co řešit

100% odpovídá předpokládaným požadavkům.